Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért esett vissza a pizzás...

Miért esett vissza a pizzás kiflim?

Figyelt kérdés
A pizzás kiflim gyönyörűen megkelt, a sütőben óriásira feljött, de aztán visszaesett. Talán azért mert a pizzakrémhez raktam 2 teáskanál zsírt és az húzta le?
2012. ápr. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon hamar hűlt le. A kelt tésztákat és piskótaféléket sütés után konyharuhával letakarva kell kihűteni.
2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Zsír le huzhata ,de ha meleg sütőbe tetedd akkor az is baj lehet . A hirtelen meleg hőtől szépen megkelt majd amikor kivetedd akkor hirtelen hideget kapott a forró kifli ..
2012. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Először 170 fokon sütöttem, de megrepedtek, így 150-re vettem vissza. Akkor már nem repedtek meg, de még a sütőben, mielőtt a teteje is szépen megpirult volna, jobban mondva a sajt, visszaesett, nem akkor mikor kivettem. Amelyikbe több krémet kentem az jobban visszaesett...
2012. ápr. 12. 14:51
 4/5 anonim válasza:

Mikor raktad rá a pizzakrémet?

Akkor kell, amikor már megkelt a kifli a tepsiben.

Közvetlenül a sütés elött.

Kb 185-190 fokon, kb.15 percig kell sütni, egyenlő hőmérséklet mellett.

2012. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor rakhatnám rá a krémet? Nem a tetejére kenem, hanem megtöltöm vele...
2012. máj. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!