Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » "Főztetek" már mikróban?...

"Főztetek" már mikróban? Miket csináltatok és hogyan készültek? Egyszerűbb ételek érdekelnének! (Nem süti receptek! )

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
levest.fogtam megmelegítettem vizet egy tálba tettem cérnametéltet sót vegetát ráöntöttem a forró vizet és kész.tészta 2 perc alatt "megfő"
2012. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mikrós süti volt egyedül,a sütögetés helyett,elég gyors módszer.
2012. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi héjastól szoktuk a krumplit mikróban készíteni, de csak akkor ha lusta vagyok más köretet csinálni. 15 perc alatt kész van.
2012. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok,csak most láttam,hogy nem süti érdekelt..akkor bocsi:)
2012. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A krumplit csak simán beteszed,mintha sütőtököt "sütnél" ?
2012. ápr. 18. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Készüljetek.Mindjárt jönnek a mikro ellenesek.És elkezdik bemagyarázni hogy az bizony rákot okoz meg agy daganatot.A mobiltelefon is sugároz meg a számítógép is.


Én tejberizst is csináltam már benne.

2012. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Párolt rizs, héjában krumpli(megmosva, megszurkálva,hogy ne robbanjon szét),Két tányér közt szalonnát sütni(azért kell a két tányér hogy ne fröcsköljön szét) piskóta, pudingfőzés, de írtad hogy süti ne érdekel...más most nem jut szembe:)
2012. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tejberizs mikróban? Ezt pontosan hogy kell elképzelni?

Mondjuk én ma tejbegrízt csináltam benne :-) Hát,igen csak hülyének nézett volna aki ismer... :-)


Ha ide tévedne egy "mikró ellenes",akkor olvassa azt is,hogy: mindennek oka van! és Mindenki a saját portáján sepregessen! :-)

2012. ápr. 18. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:
16:44es vagyok, igen, simán betesszük, azt ugyan nem tudom hogy sütőtököt hogy csinálják mert én nem szeretem de a krumplit grillre teszem 650wattra 15-20 percre. A krumpli méretétől függően.
2012. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és írta előttem valaki hogy meg kell szurkálni, hogy ne robbanjon szét. Ez valóban így van, egy villával 5x megszúrom és mehet is! Próbáld ki egyszer ha gondolod, nagyon egyszerű és gyors!
2012. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!