Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kovászolt új fejes káposztából...

Kovászolt új fejes káposztából főzelék hogyan?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagymamám csinált mindig kovászolt káposztából főzeléket, nagyon szerettem, de nem tudom hogyan kell csinálni. Mintha malac köröm és farok lett volna benne, fehér színe volt és jó kapor íze, no meg a finom savanykás káposzta. Ismeri valaki ezt az ételt?

2012. máj. 2. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Először csak vártam, csak vártam, valaki előáll a tutival. Később a google-ban kerestem, de csak odáig jutottam, hogyan kell a káposztát kovászolni.


Pedig a leírásod alapján ez a kaja felkeltette a kíváncsiságomat (a körmöt és a káposztát is imádom).

Ha a nagyidat már megkérdezni nem tudod, kérdezd meg anyudat, talán ő emlékszik a receptre. Ha sikerül valahogy kikutatnod, megteszed, hogy felteszed ide nekünk?


Talán még valaki este jár erre olyan, aki kapásból írja!

2012. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos már egyiküket sem tudom megkérdezni, ezért gondoltam hátha valaki szokott ilyet főzni. A kovászolt káposztám már elkészült, csücsül a hűtőben, nagyon finom így nyersen is.

Azért egy kicsit ki fogok próbálni. Azt gondoltam, hogy hagymát dinsztelek, megpirítom majd megfőzöm benne a kockára vágott húst, ha megpuhult hozzáadom a savanyú káposztát kis lével és berántom, majd ízesítem friss kaporral is.

2012. máj. 3. 07:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Oké! Majd írd meg milyen lett! (Tejföl?)
2012. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mintha nem lett volna benne tejföl.
2012. máj. 3. 07:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Oké! Akkor nem lesz tejföl! :)))
2012. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megfőztem egy kicsit tesztadagként. :-) Sajnos köröm és farok nem volt itthon, így csontozott pulyka felsőcoimbból csináltam, amit kockákra vágtam, olajban hagymán megdinszteltem, majd felöntöttem vízzel, félig megfőztem, ekkor tettem bele a savanyított káposztát és adtam hozzá a levéből is, sajnos túl sokat, mert főzés közben sósabb és savanyúbb lett. Lehetett volna a hússal együtt főzni, mert 1 órai főzés után is még ropogós volt a káposzta, másfél óra után jó barna vékony rántással berántottam, megszórtam jó sok apróra vágott kaporral, összefőztem. Majdnem olyan lett, mint ami az emlékeimben élt, csak kicsit sósabb és azért hiányzott belőle a malacköröm, de így is finom volt. Most már legalább tudom hogyan kell csinálni.
2012. máj. 3. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszike!

Nem most hétvégén, de a rákövetkező héten én is kipróbálom. Biztosan nagyon fincsi lesz. Egyébként az ország melyik részén élsz? Talán valami táj-jellegű kaja-receptek között a keresőben esetleg mér rá lehet találni!

2012. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom, nagymamám bajai volt.

Találtam hasonlót, már nem tudom hol, de ott pirospaprikát is tettek bele, a miénkben nem volt. Szerintem malac köröm, farok, vagy csülökből lenne az igazi. Finom lesz salátaként is enni, hagytam belőle, hétvégén megesszük valamihez.

2012. máj. 3. 15:26
 9/10 anonim válasza:
székely káposzta
2012. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy húsos káposzta: ahhoz én felteszem főni a pörköltet, amikorm félfövésben van, hosszab lére eresztem, belerakom a káposztát. (van amikor egy kevéske rizst is) Amikor azzal együtt készre főtt, paprikás rántással + tejföllel berántom. Nálunk ezt húsos káposztának hívjuk.
2012. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!