Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bodzavirág-szörp recept?

Bodzavirág-szörp recept?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szatyor bodzavirágot. Olyan szörpöt szeretnék belőle készíteni, ami főzős, hogy télre is elálljon. Hogy csináljam, cukorsziruppal? Van valakinek tuti receptje?

2012. máj. 17. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt csináltam meg a tavaly. nagyon fincsi

2012. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem sikerül :(Mindig felforr!Figyelem a kérdést mert engem is érdekelne jól bevált recept!
2012. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is felforrt tavaly... arra gondoltam, hogy azért, mert nem volt csak műanyag palackom. Most készültem 0,33-as zárható tetejű üvegekkel :) Hátha.


Köszönöm a recepteket!! Jöhet még olyan igazi saját tapasztalatos tipp vagy észrevétel is ;)

2012. máj. 17. 14:01
 5/6 A kérdező kommentje:

Még az jutott az eszembe, hogy valahol olvastam, hogy lehet akác virágot is bele tenni, kellemes ízt ad neki. Ennek kapcsán:


Ha majd virágzik a hársfa abból is lehet szörpöt készíteni?

2012. máj. 18. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

nem hinném - nincs ennyi virágpora

inkébb szárítsd meg télre hársfavirág teának

2012. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!