Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mascarpone és vanilia puding?...

Mascarpone és vanilia puding? Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Babapiskótás málnás egyszerű sütit szeretnék csinálni.

Van itthon egy mascarpone és vanila puding.Jó lesz ez úgy ha megfőzöm a pudingot és kihűtöm majd hozzá adom a mascarponét??


2012. jún. 29. 10:26
 1/4 anonim válasza:
Tökéletes lesz! Csak tegyél egy kicsit több cukrot a pudingba, mint általában, mert a mascarpone elvesz az édes ízből (erre lehet, hogy már gondoltál, csak azért leírom, biztos, ami biztos:-))
2012. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha van inkább tejföl, inkább azt tennék bele - nekem a mascarpone és a puding nem passzol össze
2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem meg tejföllel nem passzolna puding:) a mascarpone teljesen íztelen, így sóssal édeseel bármikor keverhető. valóban több cukor kell bele.
2012. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak az egyiket tenném bele egyszerre. A mascarpone nagyon finom citrushéjjal és lével ízesítve, cukorral kikeverve.
2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!