Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pudingot csiálnék palacsintáho...

HappyHippi kérdése:

Pudingot csiálnék palacsintához de nincs tej?

Figyelt kérdés
lehet tej nélkül pudingot csinálni?????
2012. júl. 2. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
vízzel is meg lehet főzni. Igaz h más lesz de talán úgy is megfelel. Próbáld ki :D
2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
2 Minek magyarázol olyanról amit nem is tudsz???? Én képzeld már csináltam vízzel és krémbe tökéletes volt. Éehet h palacsintába nem lesz olyan jó, de ne ítélj el semmit míg nem próbáltad.
2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de köztes megoldásként, rakhatsz bele pudingot amit lehet kapni a boltokban és olyan dobozban van mint a joghurtok. Van olyan csokis meg vaníliás, aminek tejszínhab van a tetején, én olyat szoktam tenni palacsintába, szerintem nagyon finom! Jó, mondjuk ha lemész a boltba, akkor már tejet is vehetsz :D de ez egyszerűbb
2012. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem inkább szarjál bele!
2012. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem tetszik az íze, nem jó, nem szeretem. Ha már pudingot szeretnél, vedd meg a tejet hozzá, ne azon spórolj. Szerintem vízzel nem jó az íze.
2012. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vízzel nem , de üdítővel lehet. lásd. fanta szelet, de kólával is el lehet készíteni.
2012. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
NE CSINALD VIZZEL!!!!!!!!
2012. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!