Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tudnék tejfölös fokhagy...

Hogyan tudnék tejfölös fokhagymás csirkét csinálni knorr rafinéria nélkül?

Figyelt kérdés
Itt ahol én lakom nem lehet olyan knorrt venni de szeretném kb ugyan úgy megcsinálni mint azzal. Hogyan tudnám?
2012. júl. 19. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Készíts egy hagymás alapot, tedd rá a csirkemell kockákat, tegyél bele pár gerezd zúzott fokhagymát, sózzad borsozzad, kevés mustár sem rontja el, és főzd készre.Vizet nem kell alá önteni mert majd ereszt a hús magának levet.Amikor jónak találod akkor egy kis pohár tejfölt vagy főzőtejszínt keverj el egy fél kanál liszttel és habard be,ha túl sűrű akkor vízzel állítsd be a sűrűségét.
2012. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. júl. 19. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a zúzott fokhagymát a tejszínbe keverem a liszttel együtt.

Egyébként pedig a többi szinte ugyanaz.

2012. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, megcsináltam, isteni lett :D köszönöm szépen
2012. júl. 19. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészségetekre!
2012. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
örülök neki!Akkor ezután hanyagolhatod a vacak porokat, mert ezt akár felturbózhatod gombával, kukoricával, vagy picivel több mustár és egy kis méz, és kész a mézes mustáros csirke, vagy játszhatsz a fűszerekkel, vagy liszt helyett vízzel elkevert keményítővel sűríted, attól selymesebb állagot kapsz, vagy csirke helyett darált sertés....és sorolhatnám a variációkat, de inkább a fantáziádra bízom.Kísérletezz bátran, és mesterszakács lesz belőled:)))
2012. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:

Úgy tudtam a rafinériában a kőolajból állítanak elő petróleumot, dízelolajat, benzint...

De hogy tejölt és fokhagymát is azt nem tudtam. ☻

2012. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!