Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha túl fokhagymás lett a...

Ha túl fokhagymás lett a főzelékem, csak az utánavizezés a megoldás?

Figyelt kérdés
Sárgaborsófőziről van szó.
2010. okt. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A viz nem segit, hanem csak az, ha fözöl még egy adagot fokhagyma nélkül és összekevered a kettöt.
2010. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óóóh!:) Semmi fűszer nem venné vissza a fokhagyma ízét?:( Ha csaz ez a megoldás erre,akkor megeszem így!:)
2010. okt. 16. 14:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azért,mert nincs már sárgaborsóm.
2010. okt. 16. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
rakjal bele 2-3 szem egesz krumplit, sozd utana (mert a so izet is elveszi) es fozd vele tovabb egy kicsit (max szetfo a borso is, de gondolom ugyis utana le lesz paszirozva)
2010. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejföl megenyhíti.
2010. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából tegnap csináltam este megettem így,csak ma már nem kívánta a gyomrom a fokhagymásat. Tettem rá tejfölt pici vizet és valamivel jobb volt így.

Feltétnek pedig ropogósra sült hagymát csináltam hozzá,szóval már el is neveztem hagymás s.b.főzinek:) Viszont a sült hagymából is rengeteg meg fog maradni,arra valami ötlet?Mire használjam fel? Persze nem nagy összeg arra sem,hogy kidobjam avagy a kutyimnak adjam,csak gondoltam megkérdem...

2010. okt. 16. 15:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és a krumpli is jó ötlet,viszont én a végén, a rántással fokhagymáztam el,szóval már akkor is késő lett volna krumplit tenni hozzá...
2010. okt. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!