Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Elmenjek orvoshoz vagy mi a...

Elmenjek orvoshoz vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Felforrt kicsit penészes szörpöt ittam sajnos pár napja 3-4 pohárral. Ízre nem volt fura, így nem vettem észre, csak később mikor anyukám meglátta mondta, hogy ez romlott. Ez pár napja volt, nincs hányingerem, lázam, de a gyomorom gyakran fáj, és enyhe hasmenésem is van, de csak kicsit és már nagyjából elmúlt. Étvágyam is van, és eszem rendesen nem diétáztam. Lehet ettől komolyabb bajom, ételmérgezés, gomba, forduljak vele orvoshoz vagy nem kell?
2012. júl. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ezzel orvoshoz rohanni. Ha pár napon túl is megmarad még a hasmenés, akkor esetleg.
2012. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bajod akkor lett volna, amikor megiszod. Fölösleges orvoshoz menni,ugyis csak kinevet.

Ennyitöl semmi bajod sem lesz, legfeljebb akkor, amikor megiszod kaphatsz gyomorrontást, de mivel neked az sem lett, teljesen értelmetlen lenne tovább foglalkozni ezzel.

2012. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az enyhébb gyomorgörcs, hasmenés, ami napok óta van, az elmúlik majd magától?
2012. júl. 23. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
El. Segítheted az ügyet széntablettával (de csak pár napig!) vagy Normaflore készítményekkel.
2012. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 reptoid ***** válasza:
Elmúlik, majd ha kiürül a szervezetedből, akkor nem fog tovább menni a hasad.
2012. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kerdesesficko16 ***** válasza:
Ehhez az egetrengető problémához egyetlen válasz fűzödik. A Szörp Javító mahina számodra az ideális masina. A machine egy remek masina. Beleteszed a romlott szörpöt, és 50 hét múlva a nap 48 órájában friss szörpöt kortyolgathatsz a remek mahina segítségével. Én így élek penészmentes életet. Próbáld ki te is!
2012. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!