Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Írnátok nekem lefagyasztható...

Írnátok nekem lefagyasztható főtt ételeket?

Figyelt kérdés
A "szinte minden"-nél légyszives bővebben :) , mert az ötleteket gyűjtöm, hogy miket tudnék főzni előre egy hétre, vagy még hosszabb időre, amiket le tudok fagyasztani kiadagolva. Előre is köszönöm.

#ebéd #lefagyasztható
2012. júl. 27. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pl : pörkölt ,töltött káposzta,halászlé
2012. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Abban a linkben minden benne van, csak ismételni tudnánk.


Pörköltek, sültek, panírozott husik, töltött káposzta, húsos káposzta. Húsleves, főtt húsok.

2012. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden főtt étel lefagyasztható,még a tészták és a levesek is. Csak a főzelékek,és a krumpli nem jó kiengedve.
2012. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Szoktam használni a keresőt, nem is tudom most miért ment ki a fejemből.

Írtátok, hogy a főzelékek nem jók lefagyasztva. Lencse, bab, sárgaborsó sem?

2012. júl. 27. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig lefagyasztom a borsófőzeléket,babfőzeléket. Amikor kiveszem,és kienged,ugyanolyan finom mintha frissen főztem volna. Szóval nyugodtan lefagyaszthatod a főzelékeket is, csak arra kell ügyelni,hogy amit már kiengedtél az nem fagyasztható újra.
2012. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tejfölös dolgokat ne fagyassz. Vagyis ha főzeléket akarsz eltenni, akkor azt mindenképpen tejföl nélkül, és ha kiolvadt akkor keverd bele a tejfölt.
2012. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rizst ne fagyassz, az borzalmas kiengedve:D


Ami könnyen fagyasztható és jó kiengedve pl: rántott dolgok, pörkölt, rakott krumpli, bármilyen süti, krumplipüré.

2012. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hurka, kolbász, panírozott fasírt, hús, hal, párizsi, sajt, cukkini, székelykáposzta, töltöttkáposzta, pörkölt, húsgombóc, palacsinta, tészták, derelye, nudli
2012. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tejfölös dolgokat is lefagyaszthatod,sőt magát a házi tejfölt is. A boltit nem tudom,mert azt soha nem használok.

Ha nem főzöd mászkosra a rizst,semmi baja nincs kiengedve.

2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!