Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csinaljak, hogy a kenyer...

Grummel otto kérdése:

Mit csinaljak, hogy a kenyer ne savanyodjon meg a nagy melegben?

Figyelt kérdés

#Tartositas.
2012. aug. 3. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Becsomagolva tartsd a hűtőben.
2012. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne vegyél többet, mint amit aznap megeszel.

Be lehet tenni a hűtőbe, de ha a levegőtől savanyúnak érzed, akkor a hűtőből is ázottnak és savanyúnak fogod érezni.

Ízlések és pofonok, nagyanyám mindig csak heti egyszer ment boltba, és hűtőben tartotta a kenyeret. Azt mondta, nem lesz rossz íze és friss marad. Ettem belőle, szerintem undorító íze volt... De ő túlélt 2 háborút, én meg friss kenyéren és banánon nőttem fel...

2012. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fercsi23 válasza:
tedd be a fagyóba néhány boltban is így csinálják (élelmiszer)
2012. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy hazahozom, felszeletelem és kettesével folpackba csomagolom (2 szelet/nap fogy általában), úgy rakom a fagyasztóba. Reggel kiveszem a 2 szeletet, felállítom, mint a kártyavárnál a kártyalapokat. Kb. egy óra alatt kiengednek és ugyanolyan frissek, mintha aznap sültek volna meg.

Régóta így csinálom. Egy kg-os kenyér olcsóbb, mintha naponta, kétnaponta vennék kb. egynegyed kilót, és így nem kell kidobálnom.

2012. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Novák Edit Zsuzsanna válasza:
A lefagyasztott kenyér-szeletek, péksütemények olyan frissek lesznek szobahőmérsékleten kiengedve, amilyen állapotban betetted.
2012. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én, ha egy kicsit "plöttyed", kétszersültet gyártok belőle (reggelire, stb.), ha ez túl sok, ledarálom zsemlemorzsának.
2012. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Edd meg te barom.
2012. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!