Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valaki nem tud ajanlani...

Valaki nem tud ajanlani valamilyen fogyaszthato feherjeturmixot, amely nem feherjeporbol hanem konyhai osszetevokbol all? (pl. tej tojasfeherje stb. )?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

A tejben nagyon minimális fehérje található. Azonkívül rendkívül egészségtelen és hízlal is.

A tojás fehérje nyersen nem emészthető megfelelően.

Ha turmixban akarsz fehérjét bevinni, akkor csak a sportolóknak készült készítményeket ajánlom.

2009. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem értek egyet az előttem szólóval.A tej egészséges,és mindekinek naponta kellene fogyasztania,nem hízlal.Én gyerekkorom óta iszom,és soha még csak molett sem voltam,és a családom is szereti a tejet.A tojásfehérjét

inkább madártejben használnám.A sportolók szerei mind mesterséges anyagokból áll,egészségtelenebb,mint a tej.

2009. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kalóriára vetítve a legtöbb fehérjét a LEVELES ZÖLDEK biztosítják! Ez nem vicc, tényleg így van.


Ki kell préselni a levük, vagy nagyon erős turmixszal össze kell turmixolni őket kevés vízzel, majd leszűrni.

A levet ezután össze kell turmixolni valamilyen szezonális édes gyümölccsel.


Nagyon finom turmixot fogsz kapni, ami tápértékileg is nagyon értékes lesz!


[link]

2009. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kosz szepen mindenkinek az eddigi valaszokat! :D
2009. júl. 20. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Sovány tejpor! 1kgban 350g fehérje kb 500g Ch és 15g zsír.
2010. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!