Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Le lehet fagyasztani a barackot?

Le lehet fagyasztani a barackot?

Figyelt kérdés

Rengeteget kaptunk, őszit, kopaszt és sárgabarackot.

Ha lehet akkor hogyan? Hámozzam meg? Kockára vágjam, vagy csak félbe?

Köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 20. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mindig fagyaszt.Meghámozza,és gerzdekre vágva zacskózza.40 fokban még elszopogatni is jó fagyi helyett,de télen én még a kisfiamnak is adtam.Szerintem fagyaszd le,jól fog jönni,főleg télen!
2009. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Persze, hogy le lehet fagyasztani, csak elő kell készíteni.

Ha főzéshez, sütéshez kell, célszerű kimagozni és felkockázni. (Attól függően hogyan szeretitek, érdemes meghámozni, de maradhat is.)

Ha csak enni szeretnétek, akkor elég hámozni és kimagozva lefagyasztani.

Ha gyüm.turmixhoz, vagy kisbabának teszitek el, akkor le is lehet turmixolni, és úgy fagyasztani.


Üdv!

2009. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
télen gyümölcslevesbe is nagyon finomak a lefagyasztott gyümik :)
2009. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Le lehet,persze,de inkább sok kis csomagot csinálj,h tudd adagolni,mi egyszer nagyon megjártuk,mert már kicsit kezdtek barnulni,gyorsan túl akartunk lenni rajta én aztán amikor elő akartuk venni mind a 10 kilóval kellett kezdeni valamit :S

mert ugye visszafagyasztani már nem lehet!

ja,és mindenképp szedd ki rendesen a mag köróli piros részt is mert nagyon keserű lesz tőle az egész!!

remélem segítettem ( :

2010. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!