Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fontos! Emeletes tortát fogok...

Fontos! Emeletes tortát fogok csinálni. Hogyan (mivel) rögzítsem egymáshoz a három tortát?

Figyelt kérdés
Valaki hurkapálcát javasolt, az jó is lenne amíg a torta szállítva van, de ha oda kerül a helyszínre, ott nem tudom kiszedni belőle úgy, hogy a torta egyben maradjon... tudtok segíteni?
2012. aug. 11. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd őket külön tortás dobozban. Az emeleteket vastag szívószál tarthatja meg, ezeket csak szeletelés közben/után kell kivenni.
2012. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Krémmel, ha csak a közepére teszed a torta aljának, amit ragsztasz, nem folyik ki. Nem kell sok. Kicsit hagyod hűtőben, és összeragad. A két-két torta találkozásánál úgyis díszíteni akarod, nem? Akkor össze kell rakni, nem viheted külön a tortákat.
2012. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Marcipánbevonatos lesz, szerintem egymásra rakom a három emeletet, és pár darab szívószálat a legfelső közepén leszúrok, Köszi a válaszokat!
2012. aug. 12. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Én írtam a krémet. Ha jól értem, egyszerre akarod beborítani a 3 emeletet? Hát, nem semmi! Én is csináltam emeletest, de nem mertem volna. Külön csináltam az emeletek borítását, utána raktam őket egymásra, krémmel lehet ragaszani ahogy írtam, hogy ne jöjjön ki kevéssel, és ahol összeérnek a torták, díszíteni krémmel, habzsákkal pl, vagy marcipánnal. Ettől még lehet bele tenni szívószálat, hogy tuti biztos legyen, de gondold át ha tényleg egyben akarok beborítani, nagyon-nagyon nehéz úgy!!!!!!
2012. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Külön szeretném burkolni őket, de még mindíg nem tudom mit csináljak, úgy oké lenne, ha nem kellene szállítani, elég lenne a krém, de ha 40 fok lesz és a hidegből kikerül hirtelen a meleg autóba, nagyon félek, hogy szétcsúsznak... ezért gondoltam arra, hogy pár darab hurkapálca egyben tartja majd, nem?


[link]


Egy ilyesmit képzelj el,

2012. aug. 12. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegyél bele akkor nyugodtan szerintem. Nem fogják megenni. :-) Csak észre veszik, hogy nem ehető :-)

Milyen messzire viszitek?

2012. aug. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát egy jó 40-50 perces út lesz.
2012. aug. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!