Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Spórolós ételek, levesek...

Spórolós ételek, levesek főételek, praktikák?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

17-es vagyok: a patisszont felkockáztam kicsire, hagymát dinszteltem, rá a patisszon, só, bors, összezúzott fokhagyma, és annyi víz (ha igényli), hogy ne égjen le, inkább párolódjon. Aztán csak turmixoltam :).


Zöld fűszerekből nálunk metélőpetrezselyem, borsikafű van (Ez kelt ki a kertben :)), meg persze kapor (ebből nagyon fincsi kapros-joghurtos öntetet tudsz készíteni télen is,ha a fagyasztóba aprítva teszed el a kaprot).


Ami még jó ötlet szerintem: menta, bazsalikom, kakukkfű, majoranna, ja és persze snidling.


A jövő évi kertezésnél ne csüggedjetek el, ha nem úgy alakul rögtön, ahogy szeretnétek. Attól is függ, mennyire volt előtte használva/kihasználva a kert. Meg sok a kártevő (legalábbis nálunk, bár jó nagy a kert, nem is csodálkozom). :)

2012. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

20/21-nek nagyon jó a link!!!! Életemben nem ettem még molnárkát,a férjem meg hülyének nézett mert ő meg ímádja na ezt se tudtam! :-)

17-es-nek.Biztos tapasztaltabb kertész vagy mint én,nálunk is nagy a kert! Ti permeteztek azért néha?Gyümölcsfákat?

Ha igen mikor?és mivel?

Annyira aranyosak vagytok köszi a válaszokat!!!

2012. aug. 16. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!