Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell fagyasztani előre...

Hogyan kell fagyasztani előre panírozott ételt?

Figyelt kérdés
Konkrétan krokettet szeretnék fagyasztani.
2012. szept. 5. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg h ne tett egyből egybe mindet. Fagyaszd le külön tálcákon h ne érjenek össze és csak akkor tedd egybe ha megfagytak. Ha egybefagyasztod akk összeragadnak
2012. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Panírozott csillagtököt egyesével raktam műa. tálácára, kb. 2 óra múlva még nem volt tökéletesen fagyott. Átraktam fém tálcára, fél óra múlva már zacsiztam. :))))
2012. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan krokettet is szoktam fagyasztani, mert egyszerre nem fogy el,amennyit készítek:) egy kis nikecell tálcára teszem, hogy ne érjenek egymáshoz, folpackkal beborítom, és amikor kell csak előveszem. nem fagynak össze,azonnal lehet sütni forró zsiradékban, kiengedés nélkül.
2012. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2012. szept. 6. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!