Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel dobhatnám fel a rizst?

Mivel dobhatnám fel a rizst?

Figyelt kérdés
Általában fűszernek sót, szárított petrezselymet és 1-2 babérlevelet használok. Van valami egyéb jó módszer az ízesítésére?
2009. júl. 31. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
oké, ez nem ízesítés lesz, de ha kukoricával összekevered az nagyon fini:D
2009. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mákot,szezámmagot,spenótlevelet,pirított tökmagot,is lehet hozzárakni,de az utobbit csak a végén szoktam hozzákeverni.Indiai receptek között én sok finom rizs receptet találtam,ha érdekel,írj privátba nekem,és küldök párat.
2009. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
sàfràny
2009. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
en szoktam beletenni pirospaprikat es borsot is, neha aprora vagott hamozott paradicsomot es eikat egy paprikat is
2009. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Knorr vöröshagymás ízbombakockát szoktam beletenni, nagggggyon finom lesz tőle.
2009. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tojásos pirított rizs?Vagy körysen igaz az csak szint ad.Gombás rizs?
2009. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volt ide bekukkantani, jó tudni, hogy ilyen apróságokkal hogy fel lehet dobni egy olyan egyszerű ételt, mint a rizs. Én egyébként mindig csak barna rizst eszem, az eleve ízletesebb és sokkal egészségesebb, több benne a rost, a vitamin, meg mindenféle anyag. Knorr izét viszont én nem tennék bele, idegenkedek az ilyen mesterséges, agyonsózott, vegyszerezett cuccoktól.
2009. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában különféle zöldségekkel keverem össze.De ha símán főzöm,akkor sót,borsot,kakukkfüvet,majorannát,szercsendiót,bazsalikomot,tárkonyt szoktam bele tenni.Nem mindegyiket egyszerre,hanem mikor mihez akarom a rizst,úgy válogatom meg a fűszereket.Knorr meg egyéb gyári készítményeket soha nem veszek,mert csak a természetes fűszereket szeretem.
2009. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
porított fokhagyma, vagy apróra vagdosott metélőhagyma, curry (szerintem nem csak színt ad, én szeretem az ízét), vegeta, szójaszósz
2009. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
én vagy zöldségesen (skávi rizibizi... :D) vagy gyümölcsösen készítem... általában ananásszal vagy meggyel.. keverem össze
2009. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!