Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A torta sütését abba lehet...

A torta sütését abba lehet hagyni és reggel folytatni?

Figyelt kérdés
már nem bírom sokáig ébren...
2012. okt. 22. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Próbálj meg ébren maradni, ne kelljen már reggel elölről kezdeni. Persze a krémeket, betöltést reggel is csinálhatod.
2012. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mustafa33 ***** válasza:
52%

Miért kellene a "sütést" abbahagyni? Nincsen 20 perced?

a krém keverést, töltést, díszítést meg csinálhatod bármikor.

2012. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

20 percem? A szerencsétlen répatorta 3 órája sül és még mindig folyik a közepe....feljebb nem vehetem,mert a külseje szépen megsült kb 1 centire,de onnantól folyik...már nagyon elegem van belőle,meg a hülye netes receptekből is...


Egyébként mitörténik,ha abbahagyom és reggel folytatom? (még sosem csináltam ilyet,pusztán kíváncsiságból kérdezem,hogy milyen folyamatok zajlanak ilyenkor,amik miatt nem szüneteltethetem)

2012. okt. 22. 01:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Muti egy linket arról a receptről. Nem hiszem el, hogy 3 óra ne legyen elég. Nem aludt el a gáz?
2012. okt. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2012. okt. 22. 01:45
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

40 perc sütési időt ír...

Szerintem kapcsold le a gázt, résnyire hagyd nyitva a sütőt, hadd száradjon. Nem tudom, miért maradhatott folyós a közepe. Talán légkeveréses sütő kéne neki.

2012. okt. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevésnek találom a lisztet benne. A répa és a cékla pépes, még olaj is van benne, ehhez nagyon kevés a szárazanyag. A recept rossz.
2012. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még annyit. Holnap keverj hozzá legalább fél kiló lisztet és még sütőport. Akkor megsütheted legalább.
2012. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már ki lehet dobni. A képen sem néz ki jól, ez a torta, és tényleg nagyon kevésnek tűnik ez a liszt mennyiség. Csak olyan receptet használj netről, amihez írtak hozzászólásokat és másoknak már sikerült és leírták ezt.
2012. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rossz ez a recept. Valóban nagyon kevés a szárazanyag mennyisége.
2012. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!