Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bébiételes üvegről hogy lehet...

Bébiételes üvegről hogy lehet legegyszerűbben leszedni a ragasztó maradékot?

Figyelt kérdés
Valami nagyon gyors, nagyon egyszerű megoldásra lenne szükségem, dörzsölés nélkül. Esetleg valami oldószer?
2009. aug. 18. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Áztatás. Bár az nem gyors.
2009. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom az, hogy áztatással csak a papír jön le, az állandóan ragadó csík ott marad. Pedig olyan jól lehetne használni különben ezeket a kis üvegeket. Én egyetlen gyors módszert tudok, mégpedig a hígítót, ettől macerásabb, ámde kevésbé (nem sokkal) büdös megoldás a körömlakk lemosó. Legalábbis saját tapasztalatom ez.
2009. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%
En forro vizben szoktam aztatni egy par percig, utana siman mososzerrel meg szivaccsal megmosom es lejon szepen a ragaszto.
2009. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

A ragasztót könnyen le lehet szedni, ha bekened elöször étolajjal és kb fél óra múlva mosogatószerrel lemosod.

Lehet finom súrolótejjel is próbálkozni, nekem az olaj a legjobb.

2009. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Mogyorokremet hasznalj.
2009. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Áztatással sajnos nem jött le, már többször próbáltam. Az olajozásról még nem hallottam, de kipróbálom, hátha.


Utolsónak: Mogyorókrém?? Ugye csak hülyéskedsz? Nem gondolod komolyan ugye, hogy azt a marha drága cuccot elkenegetem ilyenekre. :)

2009. aug. 21. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldrol irok,itt nem olyan draga a mogyorokrem:)

Nem hulyeskedtem,en azt hasznalom,de csak egy picit kell rakenni.

2009. aug. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Kuka;)
2009. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!