Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha 27-én lejárt a gyorsfagyasz...

Ha 27-én lejárt a gyorsfagyasztott lasagnam, de még mindig fagyasztóban van, még megehetem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg, érezni fogod, ha nem kéne megenni
2012. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát. Nézd meg ha nem zöld, nem bűzlik edd meg.


Ha szorulásod van duplán ajánlott a fogyasztása, mert hasmenésed lesz tőle :D Egyéb bajod nem. Jó esetben. Mármint nekem nem szokott.

2012. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha fagyasztóban volt akkor nyugodtan megeheted!
2012. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ha végig le volt fagyasztva és egyszer sem vetted ki, akkor még igen.gondolom november 27... Amúgy pedig ha egy terméken azt írja, hogy "fogyasztható", akkor azt jelenti, hogy max 1-2 napig az adott dátum után még el lehet fogyasztani...max..., ha pedig azt írja, hogy "minőségét megőrzi", akkor utána még lehet akár 1-2 hónapig is, ha pl csoki vagy főleg ha fűszer, akkor még inkább, akár pudingport is, mert az azt jelenti, hogy az adott dátum lejárta után a gyártó nem vállalja az általa megszabott minőséget. puding esetében lehet már nem épp olyan az állaga, stb. Ezeket konkrétan most tanulom, vendéglátáson.
2012. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 alvómaci válasza:
Ha nem harmadszorra újracsomagolt tesco gazdaságos termék, akkor nincs baj vele. Azért engedtesd fel fogyasztás előtt :).
2012. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ArtArtArt válasza:
100%
Viccelsz, alig eszem nem lejart cuccot a fagyasztobol :p
2012. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Terdik Mihály válasza:
Melyik év, melyik hónap 27.-én? Nem mindegy, de nyugodtan edd meg, kíváncsi vagyok mi lesz? Légy szíves írd meg!
2012. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oh hát november 27 volt, már megettük, nem lett semmi bajunk:)
2012. dec. 12. 15:10
 9/11 Kat09 válasza:

Nanananana nem kell lesz.rozni a tescós cuccokat: pont most ettem meg 1 nagyanyám hűtőjében felejtett tescós márkájú ivós joghurtot, és még se lett tőle semmi bajom:) még az íze is nagyon jó volt, lehet csak meg kellett érnie...;)

(bár azért közben figyeltem, nem-e mozdul meg benne vmi:D)

2012. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kat09 válasza:
ja, annyi kimaradt, hogy ez a bizonyos 2012. augusztus 16-án járt le:D
2012. dec. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!