Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Élesztőt le lehet fagyasztani?...

Élesztőt le lehet fagyasztani? Mennyi ideig áll el a fagyasztóban, és utána hogy kell felhasználni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokáig eláll. Valamivel hamarabb veszed ki a fagyból,mint ahogy használni akarod. Felhasználni ugyanúgy kell,mint a frisset és ugyanolyan jó is.
2012. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is szoktam fagyasztani, a sima hűtőben tartottal már megjártam, mert nem futott föl.

csak előre tudni kell, hogy mikor akarjuk felhasználni és időben kivenni, hogy normál állagúra kiengedjen.

2012. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig fagyasztva tartok otthon élesztöt, egy évig mindenképpen eláll.

Kiolvasztáshoz valamennyi idöt rá kell szánni, kiolvadás utál elöfordul, hogy folyós lesz, de ettöl még nem rossz, ugyanúgy megkel. De lehet úgy is használni, hogy a felfuttatáshoz használt folyadékba még fagyosan teszed bele, csak akkor tovább tart, mire felfut.

2012. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sokat sütök a gyerekeknek, és most láttam harmad árra leárazva:) Még egyszer köszi:)
2012. jan. 21. 19:10
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
Volt úgy, hogy nekem túlfagyott, megfáztak és megdöglöttek a baktériumai.
2012. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!