Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha felbontom a savanyú káposzt...

Ha felbontom a savanyú káposzta leveleket, akkor utána hogy tároljam, ha nem használom el az egészet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
dobd rá a töltött káposzta tetejére ;)
2012. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A töltöttkáposztát simán lehet fagyasztani, de csak a levelet sajnos nem, mert kiengedve nem lehet vele dolgozni töltésnél. pár napig saját lében, dobozban, hűtőben vagy hideg spájzban eláll, de mielőbb fel kell használni, mert lepedékes lehet.

legjobb lenne betöltve fagyasztani, és később egy frissenfőzött káposztába belefőzni.

Én így tennék , ha nekem lenne ilyen gondom.

2012. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt "rádobod", azért metéld össze...
2012. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi nem szoktuk összevagdalni :) fini is és még a t.káposzta is megő alatta hamarabb, mivel betakarja :)
2012. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van, majd kipróbálom én is :)
2012. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hű köszi, az a baj, hogy irtó sok, és nincs akkora nagy fazekam. Reméltem, hogy van valami módja a tartósításnak, de akkor maximum pár nap múlva megismétlem a káposznya főzést :) Vagy most megcsinálom mind 2 fazékban.
2012. dec. 25. 12:42
 7/10 anonim ***** válasza:

De igen is lehet fagyasztani.Ès lehet tölteni.

Èn vettem egy egész fejet mert idén nem csináltunk saját káposztát.

A maradékot 4esével bezacskóztam és a fagyasztóba tettem.Azóta már 2x csináltam töltött káposzát.Annyi,meg kell várni míg a levelek teljesen kiolvadnak.

Ugyan úgy lehet tölteni mint a fagyasztás elött. :)

2012. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 doboszoli ***** válasza:
Többször elkövettem már, simán fagyasztható.
2012. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még 1 pont a fagyasztásnak.
2012. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeni segítségét, végül töltve ment a fagyasztóba 5 levél, több nem lett mert sok volt a randa-szakadt-lyukas levél.
2012. dec. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!