Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Habrolót szeretnék készíteni...

Habrolót szeretnék készíteni Szilveszterre, de nincsenek azok a formáim, hogy készítsem, hogy szép nem túl vastag hengereket kapjak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
WC-papirgurigát bevonhatsz alufóliával, esetleg - ha vékonyabbat akarsz, akkor fakanálnyelet, vagy papirból tekersz olyan vastag hendert, amilyet akarsz és alufóliába csomagolod.
2012. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem is rossz :) köszi, csak a wc-s talán túl vastag, de akkor kitalálok vmit ;)
2012. dec. 25. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha összenyomod és körbetekered, akkor kisebb gurigát tudsz késziteni, de ha jól tudom, a folpak gurigája kisebb.
2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a folpack, vagy az alufólia gurigája, dupla alufóliába tekerve tökéletes hozzá. egy rúdból három darab lesz.

sütőpapírral bevonva is próbáltam, de az pörkölődött egy kicsit, szóval az alufólia jó.

ha nincs ennyi hengered, akkor a wc papír is jó lehet, csak felvágod és összepasszítod a kívánt vastagságra.

2012. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szia, ő fakanalat használt. Nem kell feldarabolnod, lerakod, ahogy ő csinálta, teljesen jó megoldás. Gyakran sütök tőle, mindig jók az ötletei. Ügyes legyél!

2012. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de jó köszi, aranyosak vagytok. A fakanalas verziónál a fakanál be van kenve vajjal? Ill. a fának nem árt a 'sütés'?
2012. dec. 25. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
fakanállal csak nagyon picit és vékonykát lehet készíteni. ezt maga Andi is megírta anno.
2012. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Körülnéztem, az alufólia guriga azt hiszem jó lesz :)
2012. dec. 25. 21:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma elkészült a próba roló, igazán szépek és finomak lettek :) Köszi mindenkinek
2012. dec. 29. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam, csak sajtos rolóként, a fakanalas megoldással, nekem is jól sikerült :) örülök mindkettőnk sikerének :)
2012. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!