Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csirkemellből mit lehet csinálni?

Csirkemellből mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem finom ételeket csirkemellből??
2013. febr. 5. 00:33
 1/10 A kérdező kommentje:

ami nincs itthon

- sajt

- tejszín

- bor

- túró

2013. febr. 5. 00:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rántott csirkemell, tejfölös gombás csirkemell, fuszer vajjal töltött csirkemell, fokhagymás csirkemell, stb
2013. febr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
pörköltöt nokedlival
2013. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jó oldal,ahová csak beírod a hozzávalókat,és már dobja is a recepteket:


[link]

2013. febr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

esetlegcsinálhatsz kfc-t:)

írd be google: nem vagyok mesterszakács házi kfc. nagyon finom :D

2013. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Csíkozd fel, forgasd meg egy kis lisztben, majd bő zsírban (olajban) hirtelen süsd ki.

Készíts valami mártást (tejfölös fokhagymás, vagy sajtmártás, vagy éppen egy lecsó-alapot), abba visszarakva, egy kicsit összerotyogtatva. Főtt tészta, főtt rizs köret mehet mellé.

2013. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szia én jól befűszereztem, só, bors, chili.. Hagytam állni egy picit, csíkokra vágva sütöttem meg kis olajon és salátával összekeverve eszem.. Nem vagyok valami nagy szakács, sőt abszolút új vagyok a konyhába, de ez egészen finomra sikerült és én tök kezdőként is megtudtam csinálni.. (Ui: Bár megégettem magam a serpenyővel, de nem is én lettem volna, ha ez nem történik meg..)
2013. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A kis okosoknak.. Azért írtam a túrót mert olvastam receptet csirkemellből és volt több ahol túrót is írtad mint adalékanyag. Csak jeleztem előre hogy ez a fajta recept nem lesz jó mert nincs túró. Régen rossz azt hinni hogy túróból csak túrós tésztát lehet csinálni.

2013. febr. 5. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Currys csirke: Hagymát megdinszteled olajban vagy zsírban, rádobod a felkockázott csirkemelleket, felöntöd tejföllel, belenyomsz fokhagymát, megsózod, megszórod curry porral és fedő alatt kis lángon megfőzöd.
2013. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
curry rúlz. csak fűszer kell, köretnek rizs... :-)
2013. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!