Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pattogatott kukoricát miben...

Pattogatott kukoricát miben csináljam meg?

Figyelt kérdés
Mindig mikróban szoktam, de megmarad mindig pár szem, amik nem pattognak ki, most azokat próbálom pattogtatni. Csináltam már úgy, hogy bekötöztem újra a papírját, csináltam a papírdobozában, de az kinyílott, most papírdoboz + fogpiszkáló kombinációval próbáltam (azzal zártam be a dobozkát), de csúnyán megfeketedett, és büdös lett. Érdekes.

2013. febr. 8. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Rá van írva hány perc alatt pattog ki, kb 2-3 perc. Nincs értelme tovább pattogtatni mert undorító fekete lesz, megég.

Nem lehet 100%-ban kipattogtatni, meg minek. Azt a pár szemet könyveld el veszteségnek :) Még ha fáj is neked... :DDD

2013. febr. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyire ne legyél skót
2013. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kipattogtatni mind, főleg, ha régi. Mikor elromlott a mikro anyám úgy pattogtatott tűzhelyen, hogy kis olajat öntött egy edénybe, bele a kukoricát, rá fedőt, és ràzogatta a tűz felett.
2013. febr. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2013. febr. 13. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha házilag szeretnél pattogtatni akkor kuktát javaslok! Annyi a titka hogy néha meg kell rázni! Nagymamámis mindig abban pattogtatta és pattogtatja mind a mai napig! csak ő úgy csinálja hogy először jól felhevíti a kuktát 10 percig kb nagy lángon akkor jó mikor cseppentesz bele egy csepp vizet és az nem tapad hozzá az edényhez hanem ugyan olyan gömb formába serceg na akkor teszed bele a kukoricát és a tetejére a vajat és lezárod és úgy nem ég meg benne a vaj! "teavajat vagy valami minőségi vajat ajánlok mert nincs benne annyi víz"
2015. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!