Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Banános Csokis falatkák?

Banános Csokis falatkák?

Figyelt kérdés
Találtam egy receptet ami a következő: felkarikázod a banánokat. A csokit megolvasztod egy kis edényben. A banánokat belemártogatod és hagyod megszáradni. Nos a kérdésem az lenne, hogy hogyan "szárítsam" meg? A receptben az áll, hogy hurkapálcikát szúrunk a banánba. Muszáj azzal csinálni? Tippek, ötletek, praktikák, bármi ami eszetekbe jut? :)

2013. febr. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráteheted 1 rácsra is ,ha nincs hurka pálcád vagy fa nyársra ..
2013. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogpiszkálóra is rászúrhatod őket vagy rácsra helyezve megszárítani vagy más olyan dologra amire felszúrhatod őket. :)
2013. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogpiszkáló vagy esetleg hústű. de mondok egy tippet. a karikázott banánokat tálcán tedd egy kicsit a fagyóba, de ne fagyjon meg, csak legyen jó hideg. így a meleg csoki azonnal rádermed, már teheted is egy tálkára, nem fog ragadni.
2013. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mikor csokimázas aszalt barackot csináltam, egy gyertyába szúrtam a fogpiszkálókat.
2013. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tökjó, köszönöm szépen. Mentek a zöld pacsik :)))
2013. febr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!