Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A brassoi apropecsenyébe...

A brassoi apropecsenyébe tesztek hagymat vagy sem?

Figyelt kérdés
En eddig fokhagymaval készitettem, ma este szeretném ezt késziteni a leheto legjobban a paromnak, aki nem ismeri ezt az ételt , és nagyon sok helyen olvasom, hogy voroshagymat is kell bele tenni. Nos, akkor " tenni vagy nem tenni, ez itt a kérdés"? :)
2009. szept. 25. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nem teszek bele,mert a gyerekek nem eszik meg a hagymát.Fokhagyma,és vöröshagyma krémet rakok bele.Sokféle képpen készítik az ismerőseim közül is.Én nem teszek bele pirospaprikát sem,és mindig csirkemellből készítem.
2009. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Én nem teszek, nekem jobban tetszik úgy, viszont készitek hozzá egy fűszeres öntetet, kicsit feldobja.

Tehát lepárolom a felkockázott húst, és amikor átpuhult, fűszerezem sóval, kicsi fehérborssal, hozzáadom az áttört fokhagymát, és lepiritom. Közben sok olajban megsütöm a kockára vágott krumplit, ha kész, kiszedem papirkendőre, hogy felszivja a felesleget, sózom, és azonnal összekeverem a hússal, és adok hozzá még egy kevés áttört fokhagymát, apróra vágott zöldség zöldet nyersen, és mellé adom az öntetet. Paradicsom salátát szoktam hozzá csinálni, az szinben is, izben is nagyon oda illő. Gyorsan, finomat, egy gyertyával egészen csábitót tudsz az asztalra varázsolni. Sok sikert!

2009. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:) koszi a vàlaszokat!
2009. szept. 25. 12:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vöröshagymát és fokhagymát is teszek bele.
2009. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Az igazi brassóiba csak fokhagyma kell.... vöröshagyma nem.
2009. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkettőt teszek bele:)Sok sikert az estéhez:)))
2009. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget teszek bele mindkettőből, el sem tudom képzelni a húsételeket a tengernyi hagyma nélkül.

Ki mit szeret.

2009. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hagymás vagyok, úgyhogy én rengeteget teszek bele:)
2009. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is teszek bele fokhagymát és vöröshagymát :]
2009. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis fejet szoktam csak vöröshagymából és sok fokhagymát. Nekem, ha sok a vöröshagyma, akkor inkább pörköltnek tűnik.
2009. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!