Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet csinálni füstölt csirke...

Dogwesco kérdése:

Lehet csinálni füstölt csirke far-hátat?

Figyelt kérdés
Van néhány csirkénk és arra gondoltam, hogy ha majd levágom őket a far-háttal nem igazán tudnék mit kezdeni (a hűtőben sok helyet foglalna és nem is nagyon szeretem). Viszont ha felfüstölném, (mint pl:a disznó bordát)akkor a hűvös kamrában csak fel kéne lógatni és lehetne belőle többek között bablevest főzni. Hogyan tudnék füstölőt csinálni? Lehet-e füstölni a csirke far-hátat a terveim szerint?

2013. ápr. 24. 07:34
 1/5 anonim válasza:

bár ez nem far-hát, de remélem ez is megteszi! :)

[link]


Ui.: az ötlet nagyon jó, még nem hallottam soha ilyesmiről, köszönöm kérdező!:)

2013. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas marhaság, mi a fene értelme lenne csontot füstölni?? Ráadásul a csirke nagyon romlandó ilyesmihez...

Fõzz belõlük egy nagy adag alaplevet és azt fagyaszd le kis adagokban...

2013. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi egyszer próbáltuk..és hát nekem/nekünk nagyon nem ízlett, főleg nem bableveshez..

Szerintem is főzz alaplevet, és azt fagyaszd le kisebb adagokban.

2013. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Far-hát-nyak-szárny, esetleg egy csíkokra vágott csirkemell = imádom rizses-húsnak, szeretem a szopogatós részt benne.
2013. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi sem maradna belőle, kár a fáradságért. vettünk már disznó karajcsontot, oldalast füstölve, de azon sem maradt szinte semmi élvezhető húsréteg.

mondjuk a bablevesbe belefőzve az ízt megadta, de semmi hús nem volt rajta, ami azért a nyers húsoscsontokon fellelhető.

meg hát már írták, a gyors romlandósága miatt sem merném

megkockáztatni.

2013. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!