Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Megromolhat a hús öt óra alatt?

Megromolhat a hús öt óra alatt?

Figyelt kérdés

Kivenném reggel a fagyasztóból hogy felengedjen és kb délben mikor hazaérek elkezdenék főzni belőle.

Két kiló felkockázott húsról lenne szó. (Egyáltalán felengedne reggeltől délig?)


2013. máj. 12. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlik meg. En a helyedben elozo delutan vennem ki es a sima hutobe tennem, igy leadja a hideget a hutobe, nem a szobahomersekleten van.
2013. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idő alatt nem romlik meg. ha nem a napra teszed. :D

én is így szoktam. vagy olyan is volt, hogy előző nap este szedtem ki és másnap reggel csináltam meg.

azért két kiló hús elég sok, kétlem, hogy egy óra múlva már lötyögne, folyna. :D

2013. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az 1-es válaszoló szerint szoktam csinálni.
2013. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor most kiveszem és berakom a hűtőbe. És akkor reggel még a hűtőből is kivegyem? Vagy holnap délre felenged a hűtőben is?
2013. máj. 12. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ne vedd ki, majd amikor valóban hozzákezdel főzni, akkor kezdd azzal, hogy kiveszed. Amíg az egyéb kellékeket előkészíted, vagy ha kell hagymát, zöldséget pucolsz, stb. stb.

Ha mindenképp szükséges, olyankor egy kis meleg-vízzel mosom át, persze nem áztatom benne, csak engedek rá egy kicsit és már öntöm is le róla. Az is elég lesz!

2013. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek megy a zöld kezecske!
2013. máj. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!