Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házi húspogácsát készítek....

Házi húspogácsát készítek. Hogy fagyasszam-süssem?

Figyelt kérdés

2 kérdés:

-Miután befűszereztem, előkészítettem az egész húst, és kilapítom a pogácsákat, tegyek közéjük sütőpapírt és mondjuk dobozban fagyaszthatom is? És utána fagyottan süssem ki?

-Szeretnék sajttal töltött húspogácsát készíteni (juicy lucy burger). Így is működhet a dolog? ( kér húspogi közé sajt, jól összenyomkodva, fagyasztás?)



2013. jún. 8. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én ha sok fasirot csinálok, akkor is kisütöm mindet. Sokkal jobb lefagyasztani a kész, megsült fasirtokat, és ha enni akarod szobahőmérsékleten felengeded, és sütőben átmelegited. A munka is kevesebb vele, mint minden alkalommal olajat melegiteni. A huspogácsa sülve jól fagyasztható. A sajtot ne tedd közé, mert csak kifolyik sütéskor.
2013. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam sajtral töltött húspogácsát készíteni és úgy rakom a fagyasztóba,ahogyan leírtad.Két húspogi közé sajt és jól összenyomkodni,aztán be a fagyra.Nagyon jó amikor kiveszed és csak sütni kell.Viszont amit az elsô válaszoló írt,azis jó megoldás.Amelyik neked jobb.
2013. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Én a hamburgerhúst nem szoktam fagyasztani, mert a sima hűtőben is jól eláll pár napig, és annyi idő alatt el szokott fogyni mind.


A fasírtot pedig tálcára szoktuk tenni egymás mellé, lefedjük folpack-kal és úgy fagyasztjuk le, majd másnap kerülnek át zacsiba. Így nem fagynak össze és felhasználáskor - mint a többi mirelitet - fagyottan dobjuk bele a forró olajba.

2013. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ahogyan a 3-as írja!

A panírozott cuccokat, akár hús, akár zöldségféle, azokat is panírozva, sütés nélkül először tálcára rakom egymás mellé, úgy rakom a fagyóba. Amikor megfagytak, akkor rakom zacsiba, legközelebb már csak annyit veszek ki és sütök meg, amennyire éppen szükség van.

2013. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!