Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Elrontott cseresznyebefőtt?

Elrontott cseresznyebefőtt?

Figyelt kérdés
Most először tettem el cseresznyebefőttet,de sajnos kevés vizet öntöttem rá, így a lé nem lepi el a cseresznyét az üvegben. Ez nagy baj, vagy el fog állni így is?

2013. júl. 4. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:

El fog állni, a a léből kint lévők egy kicsit összeaszalódnak, de semmi bajuk nem lesz.

Kár lenne megbontani és felönteni, mert úgy sokkal nagyobb lenne a romlásveszély.

2013. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattál. Csak attól félek, hogy ami kint van, az nem fog megpenészedni?
2013. júl. 4. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így : ahogy az első válaszoló írta ,kicsit száraz lesz az pár db meggy : Ha kivetted a dunsztból ,és már a kamra polcra került : Akkor egy kis pár hónapig tárold rendesen majd fordts fejjel lefelé , hagy úgy .és néha forgasd át ,így majd jut lé a tetejére is : Nekem a nagyim mondta ,hogy igy kell ilyenkor csinálni : Megromlani biztos nem fog .
2013. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú ez jó ötlet, köszönöm szépen!!! :)
2013. júl. 4. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez bizony nagy baj, mert mint az utolsó válaszoló írta:

"kicsit száraz lesz az pár db meggy".

Tehát meggy lesz a cseresznyédből.

2013. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam, nekem fehér lett a nem ellepett rész, sztem a cukor kristályosodott ki, nem hinném, hogy penész volt, illetve elvétve, apró fehér kis vmi volt a lé tetején... te nem tapasztaltál hasonlót?
2014. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nekem szerencsére semmi baja sem lett. Az ideit már úgy raktam el, ahogy kell :)
2014. szept. 11. 08:14
 8/8 anonim válasza:
Én is okultam belőle, jövőre másképp fogom, nekem is ez volt az első :)
2014. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!