Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mentát milyen ételhez használt...

Mentát milyen ételhez használtok? Teán kívül bármi érdekel, ami bevált és finom.

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcssalátákra, tortadísznek, fagyikhoz.
2013. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imadom a mentat.... :-)


Amibe eddig beleraktam es izlett:

gyumolcsleves

pite

egyeb edessegek

Tartarmartasba is raktam mar egyeb zolsfuszererek tarsasagaban, a mediterran etelekbe is remekul illik, es keszulok ra, h fofogasban, vmilyen hus melle mentamartast keszitsek. ;-)

2013. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:

Az eperrel, rebarbarával jól párosítható, illetve ha szereted a pikánsabb ízeket, akkor esetleg egy csokoládéfelfújtat is feldobhatsz vele..


Személy szerint én leginkább "dinnye-salátába" szeretem. Görögdinnye, sárgadinnye, cukordinnye összekockázva, pár mentalevél, kevés contreau likőr, és egy kiskanál méz..: ) Jól lehűtve, nyáron frissítő gyümölcssaláta..:) (countreau helyett kevés narancs lé is jól passzol hozzá:))

2013. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Limonade

Gyumolcsturmix

Ananaszhoz mentas cukor

Keleten husokhoz is használják

2013. júl. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!