Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel helyettesítsem a töltött...

Mivel helyettesítsem a töltött tök/karalábé stb. töltelékét a darálthús-rizs kombináció helyett?

Figyelt kérdés

3 hete edzek minden nap elég intenzíven, és eddig a kaját is sikerült tartani, de a tegnapi anyu-féle kapor mártásos töltött tök kifogott rajtam, szóval most szerintem ez a 3 hét edzés pont arra volt jó, hogy ma nullában legyek :D (Ez a tepsis féle töltött tök, nem a főzős, ha számít valamit :) )

Köszi a tippeket!



2013. júl. 13. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gombás rizzsel pl. a rizs mehet az edzéstervben is a gomba pedig teljesen semleges. színek apróra vágott paprikakockákat is tehetsz bele.Persze, ha szereted a gombát :D
2013. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és, ha anyukád jó tejfölos-kapros mártást csinált eddig ( ami isteni finom ), akkor azt esetleg natúr joghurttal vagy kefírrel válts ki.
2013. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szeretem a gombát, köszi a tippet, kipróbálom így is :)

Most barátkozom a bulgurral... szerinted az passzolna a gombával?

2013. júl. 13. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A rizs helyett már valaki "feltalálta": karfiol-rózsát kiskéssel nagyon apróra darabol fel, és azt lehet használni, vagy nyersen kavarod ez esetben a darálthúshoz, vagy én pl. összepároltam apróra vágott petrezselyemmel, és köretként sülthöz is nagyon jó!
2013. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bulgur nagyon jó ötlet.passzol hozzá a gomba is és más zöldségfélék is. kevés is nagyon jól telít. szerintem bátran próbálkozz fele.

Sok sikert az edzés folytatásához :)

2013. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 deadly108 ***** válasza:
köles is nagyon finom én padlizsánba tettem kis paradicsommal de bármit lehet hozzá keverni, kicsit semlegesebb mint a bulgur isteni!
2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!