Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy ún. sült levest szeretnék...

Egy ún. sült levest szeretnék készíteni. A leveses bögréket, tálakat be lehet tenni 5 percre a sütőbe 160-180 fokra, vagy lesz valami bajuk tőle?

Figyelt kérdés

Van, ahol ezt, van ahol azt olvasom. Tapasztalatok? A tálkáink ilyen ikeások:

[link]

A levesesbögrék változóak, hogy honnan vannak.


Lehet valami baja? Eltörik, megolvad a festék...? Vegyek inkább mini-sütőformákat, ilyesmiket?

[link]


2013. szept. 4. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod sütni a levest?
2013. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam meg ilyenrol. Szerintem maradj a rendes elkeszitesnel.
2013. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bögrékre ugyanolyan mázat égetnek a rendkívül forró kemencében, mint a szufléformákra, szóval semmi bajuk nem lehet a sütőtől :) Ha félsz, még a hideg sütőbe tedd be és hagyd vele együtt melegedni őket, így nem repedhetnek meg.
2013. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért akarom a levest megsütni, mert ez egy ilyen recept :)


Ha érdekel, erről van szó, de egyébként több fajta sült leves is létezik:) :

[link]


Akkor a bögrékben próbálom majd. Eddig mindig nagy tálban csináltam, mert nem mertem a bögréket kockáztatni, de úgy nehéz belőle szedni és nem is olyan szép, ezért szeretném külön-külön megsütni őket.


Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!