Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A sertéslapockából ugyanazok...

A sertéslapockából ugyanazok az ételek elkészíthetők mint a sertéscombból?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. Én jobban szeretem a lapocka ízét de ha esetleg nincs vagy csúnya vagy ha a comb nagyon akciós akkor azt szoktam venni.
2013. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen !!!
2013. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon minimális különbség van, a lapocka kicsit zsírosabb.
2013. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Kivéve, ha rántani akarom, akkor combot veszek (kevésbé inas), és annak is a "dió-ját" lehet legszebben kiklopfolni. = Comb árban számolják és nem karaj-árban, nem is annyira száraz hús, mint a karaj.


[link]


Kicsit lentebb görgetsz, akkor a hátsó comb részeként megtalálod a dió-ját is! :)))

2013. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. részemről sokkal inkább a lapocka, mint a comb. ízletesebb, nem rugós, sokkal hamarabb kész belőle akármi.

soha ki nem dobok belőle semmit, ha zsírosabb esetleg, azt lefejtem és kisütöm. sokszor elég is pl egy pörkölt alá kisütött saját zsír. (persze a pörcöket kiszedem, mielőtt a hagymát ráteszem )

de ez nyilván ízlés dolga...

2013. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, a 4-es válaszolónak meg különösen a hasznos linket!
2013. szept. 25. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen!
2013. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!