Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen konyhai turmixgép...

Milyen konyhai turmixgép beszerzését ajánlaná egy szakember, ha kemény, nyers zöldségekből szeretnék turmixot, vagy ivólevet előállítani házilag a család számára naponta?

Figyelt kérdés
Gondolok nyers sárgarépára, cukkini, tök, cékla, zeller, gyökér, hagyma, paprika stb. Nagyon finomra, szinte olyan folyékonyra szeretném, hogy a teaszűrőn szinte semmi ne akadjon fenn.

2013. szept. 29. 20:15
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
miért nem kérdezel meg egy szakembert?
2013. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ajánlj egy szakembert légy szíves!
2013. szept. 29. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Ehhez gyümölcscentrifugát vegyél. Minimum 700W, könnyen tisztítható, fém és nem műanyagalkatrészekkel.
2013. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok még 1×: azért a hagyma ivólével óvatosan, marha büdös lesz minden. Töklevet se biztos h csinálnék. Ajánlom viszont kis gyömbérrel megbolondítani az ivóleveket.
2013. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Cékla-sárgarépa-alma ivólére gondoltam például. Külföldön vendégségben ettem teljesen nyers folyékony tökfőzeléket, ami nagyon ízlett. Durvára kockázott nyers tököt, egy csomag kaprot, sót, joghurtot, csepp olívaolajat és kis diónyi vöröshagymát turmixoltak össze. Otthon próbáltam, de az én turmixgépem olyan hangokat adott ki és úgy rázkódott, hogy elálltam a tervemtől. Az enyémmel csak folyadékokat lehet turmixolni. A cékla és a répa még keményebb anyagok, szóval ezért bátorkodtam érdeklődni. A környezetemben majd mindenkinek egyszerű turmixgépe van.
2013. okt. 2. 20:21
 6/11 kizcar válasza:
A " Will it blend? " videókban szereplő turmixgép elég megfelelőnek tűnik a kemény dolgok turmixolására.
2014. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez már tényleg nagyon durva! :D De azért köszönöm!
2014. nov. 1. 16:06
 8/11 Lovas Kornélia válasza:
Ajánlott a nagyobb teljesítmény, 1000-1500 W, foleg ha a zöldség "zöldjét" is bele akarod turmixolni. A nagy teljesítmény azért is fontos, hogy ne terheld túl a gépet. Ha nagyon folyékonyra szeretnéd adj hozzá egy kis vizet vagy gyülmölcslevet. Ezek a nagyteljesítményű turmixgépek sajnos elég drágák, pl. Vitamix, és nincs is nagy választék... és most ezt néztem ki magamnak: [link]
2015. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 acelsziv ***** válasza:
Hogy hozzá is szóljak valami hasznosat: Egy hónapja vettünk egy Russel Hobbs turmixgépet. Úgy zúz össze mindent, mint a parancsolat.
2015. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Kornélia ajánlása lesz azt hiszem a megfelelő számomra teljesítményben és árban is.
2015. máj. 8. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!