Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az utazóbögrékre /termo...

Az utazóbögrékre /termo bögréknek van valami alternatívája, mit lehetne használni helyettük?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy soknak műanyag a belseje. Ebbe nem szívesen öntök forró italt és szénsavast. Aminek rozsdamentes acél a belseje, abba nem rakhatok gyógynövényteát, és azoknak általában füle van, tehát nem vihetem magammal, azok nem utazóbögrék. Tudom lehet venni porcelánt, aminek szilikon a teteje. Ezek irodába nagyon jók, de nehéz az itallal, így tehát nem utazóbögre.

Igazi termoszt nem fogok venni, mert azt nagyon nehéz takarítani, kicsi a nyílása.


Amit kitaláltam, hogy bizonyos poharak/bögrék akkora kerületűek, hogy pont ráillik a Tesco fém dobozos mogyoró műanyag tetője, ez tehát irodába jó megoldás.

Meg úgy emlékszem van olyan mustár és mogyorókrém is, amit így adnak, hogy pohár, és műanyag tető. De ez is csak irodába jó.


Gondoltam még befőttes üvegre, lehet venni egyenes falút, az nem látszik annyira befőttes üvegnek...de az utcán mégsem járhatok befőttes üveggel.



2013. okt. 12. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

régebben a tupperware-tól lehetett venni olyan műanyag poharat, aminek jól záródód teteje volt, az PBA mentes, meg nem tudom mi még ami káros :) szóval az szerintem jó, de nem tudom, hogy árulják-e még....

valahol egyébként láttam már vastagabb porcelán poharat szilikonos tetővel (nem emlékszem hol, de kika, vagy ilyesmi helyen lehetett), szóval szerintem van azért alternatíva

2013. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenfele kávézok meg kávéautomaták..
2013. okt. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!