Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon valóban van free alterna...

Vajon valóban van free alternatívája a Photoshop-nak? A készítői ennek tartják a GIMP-et és a Paint. Net-et. De vajon egy valódi profi mit mondana ezekre a Photoshop-hoz képest?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a GIMP nem éri el a PS szintjét, inkább félprofi proginak hívnám, de a figyelembe veszed azt, hogy a PS kb negyedmillió forinttal kerül többe, mint az ingyenes Gimp akkor szerintem elég annak a tudása is egy félprofi felhasználónak...
2013. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gimp az tanulásra jó. De a PS-nek is van ingyenes változata igaz csak 30 napos de van már hozzá törés és azzal már jó. Csak keresni kell.
2013. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem akarok én se tanulni se törni. csak olvastam egy IT szakoldalon egy cikket "best free photoshop" alternatives, és az verte ki a biztosítékot. a paint.net mint photoshop alternatíva? ugyan már. még a gimp talán, szakértő kezekben.

jó hogy nem irfanvew.

2013. máj. 21. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

gimp az annak jó aki nem akar nagy dolgokat csinálni csak ilyen apróságokat, mert könnyebben kezelhető.

Én csak arra a kis időre használtam amikor sürgősen kellett egy képet rendbe raknom és gimppel gyorsabb is volt meg valahogy érthetőbb is, viszont amit a későbbiekben akarok elérni a képszerkesztésben arra már inkább a PS szükséges mert még is többet tud, igaz hogy bonyolultabb de az alapjait a gimp-ben is meglehet tanulni de PS-ben mégis másabb egy kicsivel.

Tudtommal ilyen photoshop alternatíva nem létezik, lehet hogy van egy ahhoz mégjobban hasonló program de tuti hogy nem tudja ugyanazt mint egy rendes normális PS.

2013. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ mire akarod használni.
2013. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!