Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan passzírozam le a...

Hogyan passzírozam le a halászléhez a halat, ha nincs paradicsom passzírozóm? Krumplinyomóval, vagy turmix gépbe beletenni, az jó megoldás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szürön keresztül krumlinyómoval .

A turmix nem jó mert apróra zuza a szálkát . és azt nehéz kiválogatni .

Esetleg botmixerrel keverj rajta és utána könnyeb majd a szitán átnyomni..

2013. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én -eleve- krumplinomóval szoktam!
2013. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doboszoli ***** válasza:
38%

A napokban leírtam a halászlé készítést, a magam módszerével.

Nem tudok újat mondani.

2013. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a hal alaplé főzéskor a nagyobb szálkákat, csontot , mindent ami kézzel tapintható, kiszedek a léből (Kézzel), a maradékot aprószálkástól, mindenestől botmixerrel krémessé mixelem.Ez a leggyorsabb és leggazdaságosabb megoldás, csak nagyon le kell mixelni, nem csak nagyjából.Utána kiforralni, ízesíteni stb..
2013. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
doboszoli: és most azért olvasson vissza 75 kérdést, hogy megtalálja a te leírásodat? Ezt a mondatot egyszerűbb volt leírnod, mint 2 szóban megfogalmazni, mit használjon szerencsétlen? De még egy CTRL+C, CTRL+V is gyorsabb lett volna ennél. Ez kb. olyan volt, mintha kikérnéd magadnak, hogy nem fújja fejből az összes általad leírt választ a kérdező.
2013. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a húsleves-szűrőn keresztül szoktam, és levesmerő kanállal segítek neki átjutni a lyukon!!!!
2013. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:
54%

Sajnálom, ha így hatott Rád a dolog.))

Amúgy csak szólok, hogy a jobb felső sarokban van egy olyan, hogy KERESŐ, tehát nem kell fáradozni a 70 kérdés visszanézésével.

Persze, ha valaki így akarja hallani, így is hallja.

De már így is túlbeszéltük az ügyet.

2013. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2013. dec. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!