Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy érti ez a recept?

Hogy érti ez a recept?

Figyelt kérdés

"...1 teáskanál szerecsendió

2 teáskanál fokhagymapor

1 teáskanál őrölt chilli

1-1 teáskanál rozmaring, kakukkfű, tárkony, majoránna"


utolsó sornál minden felsorolt hozzávalóból 1-1 tk? vagy tetszés szerint választható lenne 5 fűszer közül melyiket rakjuk bele?

de akkor ezt miért nem írja le egyesével mint ahogy előtte(és utána is ahol olvastam) vannak?


2014. jan. 13. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egyértelmű, a felsoroltakból egy-egy, tehát mindegyik alkotóelemből egy teáskanállal szükséges még hozzá.

Ez mi lesz egyébként? Borzasztó erős, fűszeres dolog lesz, bármi is az... Szerintem...

2014. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"utolsó sornál minden felsorolt hozzávalóból 1-1 tk?"

Igen...


kicsit túlzásnak tűnik ennyi fűszer egy kajába...de a legszebb, hogy fokhagyma helyett fokhagymaport ír...milyen recept ez?

2014. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél én is úgy értem, hogy mindegyikből egy kanállal.
2014. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindegyikből egy-egy tk. De azért az a fokhagyma por nagyon gusztustalan lehet benne :)
2014. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Barátnőm adott egy húspác recetet, azt szeretném kipróbálni, az ő családja imádja. Persze én azért nem kezdek kilós hússal, a biztonság kedvéért még csak fele adaggal próbálom ki.
2014. jan. 14. 05:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezni nem tudom tőle sajnos, mert se facebook, se telefonszáma nincs meg, csak a munkahelyen találkozunk. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 14. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!