Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudtok olcsó és finom recepteket?

Tudtok olcsó és finom recepteket?

Figyelt kérdés
Elég kevés pénzből kell ebbe a hónapba gazdálkodnom, de viszont szeretném ha normális laktató étel kerülne az asztalra. 2 éves pici is van.

2014. febr. 1. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

tészta,sajt,tejföl--->sajtostészta

tej,tojás

Gríz? tejbegríz.

Krumpli.Abból is lehet sok mindent + ha megmarad akkor mondjuk a főtt krumplit összetöröd,tésztát állítasz össze belőle és kisütöd olajban---> burgonyafánk (ezt szintén tejföllel és sajttal)

Próbálj úgy gazdálkodni,hogy a maradékot is feltudd hasznosítani!

Meg a kenyér,vaj...ez alap:)


de nézz itt körül:

[link]


[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__24..


és szerintem vizet igyatok.Én mindig azt iszok anyagitól függetlenül.Persze tisztított vizet:)

2014. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Rakott krumpli, tarhonyás krumpli, paradicsomos húsgombóc
2014. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Krumplis tészta, grízes tészta, lecsó-üvegesből, virslis tejfölös krumpli leves, káposztás tészta, paradicsomos káposzta sült virslivel, rántott párizsi rizzsel, májragu rizzsel, hagymás máj krumplival, krumplifőzelék fasírttal, tojásleves, zöldborsó leves, frankfurti leves, rakott tészta,pörkölt tésztával, spenótfőzelék főtt tojással
2014. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Olcso alapanyag, ami laktatova teszi a fogast: bab, lencse, sargaborso, gesztenye, sutotok, tok, diopotlo, tejfol, krumpli, virsli, parizsi, maj, rizs, teszta, kelkaposza, daralt hus.

Elkeszitesi mod es etel: fozelekek, fasirtok, vagdalt, olajban sult teszta (pl.palacsinta, krumplipogacsa, fank, csaszarmorzsa stb.), kelt tesztak, rakott etelek, gulyas, porkoltek, zsemlemorzsas gombocok.

2014. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én ha kevésből kell kihozni töltött burgonyát csinálok. Meg lehet csinálni hússal is, de én úgy csinálom hogy megfőzöm egészben a krumplit, majd kettévágom és kiszedem a belsejét majd ezt félrerakom. Hagymát fonnyasztok és rádobok kis kockákra vágott virslit majd a krumpli belsejét és ha van otthon akkor paradicsomlevet. Ha ez egy kicsit összefőtt megtöltöm vele a kruplit. Finom és kevésből kihozható. Mi mondjuk házilag tesszük el a paradicsomlevet de ha van otthon frissen az is finom.Remélem segítettem. :-)
2014. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
2014. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tésztás kajákhoz csináld Te a tésztát ha tudod.Így olcsóbb is és a házi tészta laktatóbb mint a bolti.
2014. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Főzelékek bundás kenyérrel.Azt hiszem ezt így nem írta senki.

Én pl tegnap tejfölös krumpli levest főztem/húsfélé nélkül/és sárgaborsó főzeléket bundás kenyérrel.

2014. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!