Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Olcsó, de finom kenyér kb 220...

Olcsó, de finom kenyér kb 220 ft-ig?

Figyelt kérdés
spar, tesco, cba és lipoti pékség van a közelben. sparban szokok venni 0,5kg-s kenyeret, 179 ért. valami ilyesmi kellene, ami olcso, szeletelt, és finom is. tudtok ezekben valamilyet? mert sajna még nem találtam. 1kg-s sok.
2011. nov. 18. 11:54
1 2
 1/13 anonim válasza:

Sparos félbarna kenyér 220 körül van, 1 kilós, ugyanolyan mint a 0,5-ös, de árban jobban megéri.

Szeletelt kenyerek drágábbak szerintem.

2011. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyedül vagyok, koliban. fél kilosat is 3 napig eszem :S vettem már ami nem szeletelt, de kiskenyeret nehéz volt rendes szeletekre vágni. ugyhogy maradok a szeleteltnél.
2011. nov. 18. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Teszkós félbarnát vettem talán 129 forintért hétvégén, nagyon finom (melegen megettem a negyedét a buszmegállóban :D), és még úgy is megéri, ha a felét kidobod.
2011. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az árát nem tudom, de a CBA-ban a bükki parasztkenyér (van belőle 0,5 kg-os és szeletelt) finom.
2011. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A CBA-s bükki parasztkenyér azt hiszem, drágább mint 220 Ft, de nem vennék rá mérget. Rég vettem, mert átszoktam egy pékségbe. Meg kell nézni :) Viszont tényleg nagyon finom.
2011. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tudom azt írtad, hogy 220 ft-ig, de ezt próbáld ki. [link] Mivel egyedül étkezel, és azt írtad nem is sokat eszel, ez gazdaságos. Kipróbáltam az összes szeletelt (toast) kenyeret, de csak ez az egy jött be. Ennek mérete nagyobb, finom az íze nem tartósítószer ízű, mellesleg sokáig puha marad. Volt olyan, hogy a lejáraton túl még öt nap múlva is ettem, és teljesen friss volt. Bármilyen kajához ideális! Hideg szendvics, szendvicssütőbe, bármihez.

A tescoba 370 körül van az ára, egyszer próbáld ki.:))

2011. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is mindig szeletelt kenyeret veszünk. Ebből nem szoktunk kidobni, a simát másnap már alig lehet szeletelni, hullik szét az egész. Nem tudod betenni a fagyasztóba? Mi azt szoktuk csinálni, ha többet veszünk egyszerre. Mikor elfogy az egyik, elővesszünk egyet, hagyjuk kiengedni, olyan mintha akkor vettük volna.
2011. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tescos félbarna, de mondjuk lehet nincs 1 kg
2011. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hát...meg kell tanulni szeletelni :)


Első vagyok amúgy, legjobb a van egy késéleződ és egy jó éles késed, nekem szinte magától átviszi a kenyeret. (amúgy bocsi, hülyeséget írtam azt hittem 1kg-s kell)


De amúgy szeletelt kenyérben nem tudom mik vannak felétek, mert nálunk azok vagy drágák vagy össze-vissza leet csak kapni.


A fagyasztó tényleg jó ötlet, vagy az is az lehet, hogy valakivel közösen vesztek, és elosztjátok.


Vagy ha más nem, akkor veszel naponta zsömlét, csak az hamar szárad, de a kenyér se bírja túl sokáig.


Ilyen Ceres-amerikai szendvicskenyeret én is vettem anno...háát...rossznak nem rossz, de igazából nekem nem laktató egy sima kenyérhez képest, baromi drága is, és nekem sosem állt el sokáig mert penészedett (hangsúlyozom egy időben én is vettem ezt).


Amúgy a Cba-s bükki parasztkenyérről én is jókat hallottam.


Vagy körbenézhetsz pékségekben is, biztos van olyan hely ahol felszeletelik neked.

2011. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Coopos szeletelt kenyér szerintem nem rossz. 260,- ft kilója, nincs túl vékonyra sem szelve.
2011. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!