Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az alábbi hamburgerek közül,...

Az alábbi hamburgerek közül, melyiket fogyasztanád szívesebben?

Figyelt kérdés

1: ketchup, mustár, marha hambihús, vegyesvágott savanyúság.


2: ketchup, mustár, marha hambihús, apróra vágott saláta levél, paradicsom karika.


3: ketchup, mustár, marha hambihús, savanyú káposzta, pirított hagyma, paradicsom karika


4: ketchup, mustár, marha hambihús, csemege uborka, pirított hagyma, paradicsom karika


A hamburgerek előre el vannak készítve, és fogyasztás előtt és egybe vannak melegítve.



2014. márc. 11. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Masodik.
2014. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as
2014. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Kizárólag a második.

A savanyúságnak szerintem semmi köze a hamburgerhez.

2014. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor olvastam a másodikat mondtam volna, de ha egybe melegíted salátát paradicsomot, akkor semmiképp sem azt.


Szóval ha minden egybe van melegítve akkor a negyediket, mert az az egy amiben számomra nincs olyan hozzávaló amit melegítve nem tudnék elképzelni.

2014. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyers paradicsom is melegítve van azt nem szeretném semmiképpen. És nekem hiányzik mindegyikből az az ecetes vagy milyen hagyma, szerintem az alap egy hamburgerben. Bár melegítve az is furcsa lenne. Ezek így nem túl jók, de ha nagyon éhes lennék, talán az utolsó, a 4.
2014. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Az utolsó mondatban írottak miatt elsődlegesen, de egyik összetétele sem tetszik nekem.

Nem azért, mert a hálózatok sztenderdjétől eltér, hanem össze nem illő dolgokat teszel bele.

Savanyúsággal nekem nem jön össze sem a ketchup, sem a mustár. 1., 3. így ugrik. 2.: mustárral még elmegy, ketchuppal nem. 4. uborka és hagyma nem jön össze.

2014. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolótól kérdezném; véleményed szerintem bemelegítve nem lesz ehetetlen a saláta?

Illetve a pirított hagyma mennyire passzolna hozzá, mennyire dobná fel a hamburgert?

2014. márc. 11. 10:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj, akkor a 4.et, de a paradicsomot kihagynám...
2014. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

A melegítés részt én sem olvastam el először :)

A saláta és a paradicsom fura lenne megmelegítve. De mi lenne, ha megmelegítenétek a husival és a saláta, paradicsom meg utána kerülne bele?

Illetve én úgy képzelném el, hogy mindegyikben benne van a husi, azzal meg kell melegíteni.

És a zöldségek, savanyúságok meg elő vannak készítve, felvágva, stb.

Aztán mindenki azt választ belőlük a hamburgerébe, amit akar.

2014. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
20 éve vegyesvágottal készítjük a hamburgert, de a vásárlók 20%-a nem kér bele. Én úgy gondoltam, ideje újítani, de az üzlet engedélye és jellege miatt, semmilyen nyers zöldséggel nem dolgozhatunk. Amiket felsoroltam mind konzerv, vagy előre csomagolt nyersanyag. Szintén az üzlet jellegéből fakad, hogy nincs idő, sem hely arra, hogy külön melegítsük a húst és a pufit, és utána kerüljön bele a többi alapanyag. A pult és a konyha külön légtérben van, a pultosnak csak melegíteni és kiadni van ideje, összeállítani nincs.
2014. márc. 11. 10:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!