Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy egész csirkemellet hogy...

Egy egész csirkemellet hogy érdemes sütőben sütni?

Figyelt kérdés
Már néztem egy videót amiben mutattak egy tök jó pácot és mondták hogy 160 fokra állítsam a sütőt mert ugye elég vastag egy csirkemell de hány percig kell sütni kb?
2014. ápr. 29. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
kb-10-12 perc.
2014. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vastag szelet lesz az 20-25 perc is. Először fólia alatt süsd, majd a végén pirítsd meg mindkét felén pár perc alatt fólia nélkül.
2014. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egész csirkemellre gondoltam szóval igen az elég vastag, nem sütöttem fólia alatt mert csak 160 fokra volt beállítva és légkeveréses sütőben volt. Nem számoltam mennyi ideig sült de sztem kb fél óra lehetett. Nagyon finom lett ha valakit érdekel a recept ide leírom: Keverj össze egy tálban kecsapot, mézet, szója szószt, citromlevet, ízlés szerinti fűszereket, (én sót, borsot, majorannát, bazsalikomot, oregánót és rozmaringot tettem bele de bőven elég a só meg a bors is amúgy) ebbe jó alaposan mártsd bele a csirkemellet és süsd meg sütőben. Nagyon fincsi lett!
2014. ápr. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!