Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen szószt/köretet tudok...

Milyen szószt/köretet tudok csinálni pulykamell sütés után megmaradt szaftjából? Vajon sütöttem serpenyőben

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 16:30
 1/8 SzarvasLászló ***** válasza:

Az úgy jó ahogy van szerintem.

Legfeljebb sűrítsd be egy kicsit (liszttel, tejföllel, ízlésed szerinti bármivel).

2014. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valami finom extra dologra gondoltam mert a tv-ben egy csomószor látni ilyet.. de most pont nincs semmi ilyen.. jah és lisztet nem szeretnék beletenni, tudok valami mást?
2014. máj. 14. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy kis mustárt szoktam beletenni, és egy kis vizet hogy mártás legyen, liszttel sűrítem.

Ha jó ízes a szaft, akkor isteni lesz. Minden pecsenyeszaftból mustáros szószt csinálok.

2014. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi most látom, hogy ne legyen lisztes. Ha keményítővel se akarod, akkor nem igen tudod felturbózni, maximum friss fűszerekkel.

Kis schnidling, esetleg petrezselyem, pici tejföl fokhagyma.

2014. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg főtt, törött krumplival is csinálhatsz belőle pürét.
2014. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha esetleg tejfölt rakok bele az elég sűrű lesz? és ahhoz milyen fűszert ajánlotok?
2014. máj. 14. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
a szaft meg a tejföl együtt nagyon híg. inkább kis kanál mustár, ha savanyút akarsz bele, fűszernek meg fokhagyma, szerecsendió, kömény ajánlott szerintem, esetleg bors.
2014. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keverd össze egy kis hagymával,fokhagymával tegyél hozzá egy kis fehérbort és kész
2014. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!