Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 1000 forintbol kihozhato...

1000 forintbol kihozhato ebédet szeretnék holnap. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Nem sok mindenem van itthon, csak liszt, cukor, zsemlemorzsa, tej, kb, ennyi...
2014. jún. 5. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány főre?
2014. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A kedvenc olasz kajám: spagettit kifőzünk, félretesszük. Kevés vajon fokhagymát megfuttatunk, mikor jó illatos, akkor petrezselymet aprítunk bele és ezt a "szószt" összeforgatjuk a spagettivel. Pénztárcakímélő és meglepően finom.


Vagy ami még eszembe jutott, az a tojásos nokedli.

2014. jún. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Rántott gomba, köretnek rizs vagy törtburgonya, sültkrumpli. (Negyed kiló gomba 250-300 ft,három tojás 90 ft liszt zs.morzsa van olaj 300 ha nincs egy kiló burgonya 200 ft körül) Borsó, bab zöldbab, tökfőzelék feltét tükörtojás, vagy sült virsli a zöldségeknek kb 400 ft kilója tejfől 200 a lidl-ben a kilós baromfivirsli 500 finom mi azt vesszük mindig ilyen kék csomagolásban van)aztán lehet zöldségleves palacsintával. még biztos vannak csak nincs kedvem litániát írni :)
2014. jún. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Tudsz csinâlni szilvàsgombócot, a Penny-ben most 299,- egy zacskó gyorsfagyasztott.( A Lidl-ben is ilyen àron mozog.)

Fagyasztott tùrós derelye a Penny-ben 229,-

Ezek mind finomak.


Ràntott parizel krumplival. Egy rùd a Penny-ben 229,- ebböl jó pàr szeletet ki tudsz hozni. Krumpli kg-ja ugyanitt 99,- Megcsinàlod hasâbkrumplinak vagy petrezselymes krumplinak stb. Ha uborkasalàtàt is csinàlsz mellè mèg jobb. 69,-/ db Penny-ben


Azèrt irom ezt a boltot mert èpp elöttem van az ùjsàgjuk.


De tudsz csinàlni akàr lângost, egy èlesztö max. 50,- ba kerül. Veszel hozzà egy nagy pohàr tejfölt.

Vagy ha nem elèg a làngos akkor csinàlj elsö fogàsnak pl. egy zöldborsófözelèket. 219,- èrt vettem mùltkor egy zacskó gyorsfagyasztottat.

Vagy pizzàt. Èn szoktam csinàlni olyant hogy mindent ràrakok amit èpp a hütöben / spàjzban talàlok. Ehhez is èlesztöt kell venned. Paradicsomszósz helyett megkened ketchuppal vagy fokhagymàs tejföllel. Stb.

Èn egy nagy tepsiben szoktam sütni degeszre eszik magukat belöle.

Vagy csinàlhatsz tojàsos tèsztàt uborkasalival. Tèsztàt mär kapsz 200,- èrt ubi 69,-


Rengeteg variàció van.

2014. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Krumplistészta nagyon olcsó.
2014. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Paprikáskrumpli virslivel
2014. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Dinsztelt csirkemáj kenyérrel, savanyúsággal

mellé palacsinta

2014. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egyertelmu: csoben sult karfiol es brokkoli vagy morzsas karfiol es brokkoli. A besamelhez is van alapanyagod, de a morzsahoz is. Kell egy karfiol/brokkoli, vaj/rama, a tetejere par szelet paradicsom es reszelt sajt. Tartalmas magaban is, de egy gyorsrizst is fozhetsz hozza, ha nem lenne eleg.:)
2014. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!