Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mire tudnám felhasználni az...

Mire tudnám felhasználni az íztelen főtt disznó húst?

Figyelt kérdés
Étteremben dolgozom és minden nap onnan hozom haza az ebédet (nagyon keveset fizetek érte). Alapvetően szeretjük az ottani kosztot de a mai borzasztó.... sült húsnak gúnyolt, de valójában valami főtt hús szerű, borzasztóan száraz disznó szeletek. Teljesen íztelen, fűszertelen főtt disznó hús íze van! Valami salátára gondoltam, de nem tudok hússaláta receptet, meg nem is tudom, hogy illene-e bele.... Szerintetek kidobjam? Jó 4-5 szelet húsról van szó és kár lenne. Esetleg tippek?
2014. jún. 26. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Daráld le, jól befűszerezve fasirtnak meg lehet enni.
2014. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fűszerezd jól be, fokhagyma, zöld fűszerek, bármi, süsd át és salátával jó lesz.
2014. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De konkrétan hússalátát nem tudnék belőle csinálni szerintetek? Emlékszem, hogy a nagymamám milyen finom hússalátákat csinált főtt húsból, csak sajnos nem tudom a receptet, mert már meghalt, de azt tudom, hogy ilyen majonézes saláta alap volt, meg savanyú uborkára emlékszem, ilyesmi....
2014. jún. 26. 17:27
 4/7 zolidobos ***** válasza:
90%

A főtt hús fasírtnak is ízetlen lesz.

Ha ilyen dilemmám lenne,egy kis fokhagymás zsíron lehúzatnám, és valamilyen szósszal adnám fel. (piszke, paradicsom, és társai)

2014. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Füszerekkel meg sóval párold át, hogy ízes legyen, utána tudsz belöle akár hússalátát is készíteni, ha ahogy van, úgy kezded, akkor nemcsak ízetlen húsod lesz, hanem tökéletesen ehetetlen hússalátád is.
2014. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
google - hússaláta receptek
2014. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy kis szalonnát sütnék, amin egy hagymát is megdinsztelnék. főznék pár tojást. ezeket ledarálnám, majd jól befűszerezném, bors, majoranna, mustár, lazításnak kis tejföl.

kellemesen pikáns húspástétom lenne belőle, ami puha kenyérrel, de pirítóssal is nagyon finom.

Hozzá egy kis kovászos uborka, vagy paprika, paradicsom.

2014. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!