Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Palacsintasütő aljáról hogyan...

Palacsintasütő aljáról hogyan szedjem le az olajat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
mosogatószer, konyhai törlőkendő
2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A külseje de gondolsz? Fêmdörzsi, súroló szer, hideg zsíroldo.
2014. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Normálisan mosd el, a felesleg, a következő sütéskor úgy is leég róla. és ez mindig így megy a végtelenségig, legalábbis a palacsintasütő esetében.

Gondolj bele, a palacsinta-sütők sem sikálják nap mint nap a hagyományos serpenyőiket.

2014. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Inkabb ráég az, mint leég utolso. Faxa is a fekete alju edény.....
2014. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ráég... ne lovagolj már az igekötőkön !

Egy palacsintasütő alja fekete és kész, a láng ezt teszi vele. Nem tükörnek használja, aki palacsintát süt.

2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem a langtol lesz fekete, hanem a raegett olaj/zsir/etel teszi feketeve. Az igekoto jelen esetben lenyeges, mert a le es a fel kozott nagy kulonbseg van - es nem nyelvtanilag ertem, nem is ugy akartam javitani
2014. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért az új edényeimre nem akarom ráégetni az olajat. Kipróbálom a hideg zsíroldót.
2014. júl. 3. 22:27
 8/10 jucamuca válasza:
100%
Én már kipróbáltam a hidegzsíroldót, nem ajánlom, mert megmattítja a külső felületét és ezután jobban megtapad rajta a szennyeződés.Sajnos én a Tefal -omat intéztem el így:(
2014. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban óvatosan a hideg zsíroldóval, mert nagyon sok fém nem tűri és nagyon csúnya lesz utána.

nekem a gáztűzhelyem frontális része, a metálos szürke gombos rész bánta a nagy igyekezetemet, hogy tökéletesen tiszta legyen...Pedig elsősorban tűzhelytiszítóként árulják, legalábbis a címkéje szerint.

A zománcozottak elég jól bírják, amire rá van égetve a festés, de a tefálok és egyéb más könnyűfém serpenyők sajnos nem.

2014. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kata-Kata ***** válasza:
17%
Jó éles késsel távolítsd el, ami könnyen lejön, de csak azt!
2014. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!