Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy a leégett, odakozmált fazekat hogy lehet kitisztítani? Zománcos edény és a leégett részt 1 napig áztattam és dörzsivel a feketeséget kivakartam, de egy mini pizzanyi kávébarna folt maradt.

Figyelt kérdés
hogy lehet ezt szépen kitisztítani?Háziasszonyok tippeket várok!!!

2014. júl. 23. 22:24
 1/9 anonim válasza:
Én ciffel szoktam, nagymamám meg mosogatószeres vizet forralt fel benne. Az utóbbi büdös.
2014. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%
szórd le szódabikarbónával. Gyorsan lehozza
2014. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.én azt olvastam hogy jó az ecet,szódabikarbóna és legalább fél kg só plusz egy kis víz jó.Na meg egy könyvben azt hogy krumplit kell megfőzni és hagyni állni 1 napot míg teljesen kihül a víz és utána újra felforralni...kicsit abszurd nekem ez főleg erre elcseszni krumplit :(
2014. júl. 23. 22:41
 4/9 anonim ***** válasza:
:) en is felforralom akår mosogatos vizzel es csak utanna ciffezek,mivel a zomancot..stb... fel dørzsölöm..es orakig dorzsizhetem is... de ha vizet toltesz bele es felteszed a tuzhelyre akkor szinte magatol feljon a lerakodott...leėgett ėtel .. sok idør megtakaritasz:))
2014. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
könyvben olvastam.Kimaradt az olvastam szó.
2014. júl. 23. 22:43
 6/9 anonim válasza:
háztartási hipós víz,egy éjszakára ázni hagyni.
2014. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :)
2014. júl. 23. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Onts bele domestost egy ejszakara masnapra kifeheredik.
2015. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind hülyeség! Besöprő homokkal súrolj, ne Ciffel! 4 flakon Ciff áráért kapsz 40 kilót, (1 zsák) és egész életedre elég! Még ha tini vagy akkor is!
2020. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!