Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tápiókaliszttel hogyan kell...

Tápiókaliszttel hogyan kell sűríteni?

Figyelt kérdés
Ok, hogy azonnal besűríti az ételt egy kevés főzéssel is, de pár óra múlva újra híg lesz. Hogyan lehet ezt elkerülni?

2014. júl. 28. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy literre mennyit teszel és meddig fözöd?
2014. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én már nem emlékszem, mennyit tettem, pár hónapja próbálkoztam vele.. Talán kb 1evőkanálnyit és kb 3percig főztem. De nekem a liter mennyiség nem főleg folyadékot, hanem főleg zöldséget jelent, kevés folyadékkal.
2014. aug. 6. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem ugy van mit más ilyen dologgal. Ha benne hagyod a fém merökanalat a teiberizsben akkor leengedi a sürüségit. A tápiokát ahogy nézegetem van, hogy 15-20 percet is fözik. De van olyan recept is amiben csak 2-3 percet, pl a kinaiak egyik-másik levest.
2014. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!